Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Mida Grande Resort Phuket

Mida Grande Resort Phuket

Verblijven in een aangename accommodatie in Surin Beach? Resort Mida Grande Resort Phuket is een luxe 5-sterren resort, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 35 reizigers beoordelen Resort Mida Grande Resort Phuket gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Resort Mida Grande Resort Phuket, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Thailand? Boek jouw vakantie naar Resort Mida Grande Resort Phuket vandaag nog!

Prijzen vergelijken

Mida Grande Resort Phuket is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf 938.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Residence Les Terrasses d Eos

Soort:
Land:
Verblijven in een aangename accommodatie in Flaine? Appartement Residence Les Terrasses d Eos is een luxe 5-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 128 reizigers beoordelen Appartement Residence Les Terrasses d Eos gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Appartement Residence Les Terrasses d Eos, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Frankrijk? Boek jouw vakantie naar Appartement Residence Les Terrasses d Eos vandaag nog!

Vanaf

1,665.00

Nostos

Het gevoel van thuiskomen, Nostos in het Grieks, dat is wat ik ervaar als ik verwelkomd word door Ivan en Kathleen. De trotse eigenaren van deze charmante bed & breakfast. Ik bestel een verfrisend drankje in de overdekte bar en raak met hen aan de praat. Zij nemen het stokje over van de vorige eigenaren en ik hoor in hun verhalen over hoe zij met liefde en zorg Nostos nieuw leven hebben ingeblazen. Die passie voel je in alles terug. Mijn appartement is comfortabel en met oog voor detail ingericht, een plek waar ik me direct thuis voel. Vanuit mijn balkon kijk ik uit over de eindeloze blauwe zee - het perfecte decor om tot rust te komen.

Nostos ligt in de buurt van het rustige dorpje Lahania, in het zuidelijke deel van het mooie en veelzijdige Rhodos. Deze kleinschalige bed & breakfast heeft vier smaakvol ingerichte appartementen, elk met een eigen karakter. Gasten kunnen ontspannen bij het gemeenschappelijke zwembad met ligstoelen en parasols. 's Ochtends wacht er een heerlijk ontbijt en later op de dag biedt de knusse bar een fijne plek om samen te komen. Of je nu wilt relaxen in de serene omgeving of het authentieke dorp wilt verkennen, bij Nostos vind je een harmonieuze balans tussen comfort en rust.

Vanaf

676.00

Fundana Private Villa

Na een paar drukke maanden ben ik eindelijk aangekomen in de Fundana Private Villa in Doukades, en ik voel me meteen in een andere wereld. Het is hier zo rustig en vanaf mijn terras heb ik prachtig uitzicht op het groene landschap. De zon schijnt fel, ik plof neer op één van de ligbedden naast het privézwembad en laat mijn zorgen achter me. De villa is precies zoals ik had gehoopt: stijlvol, ruim en met alles wat ik nodig heb om volledig te ontspannen.

Fundana Private Villa is een ruime villa voor maximaal zes personen. De villa beschikt over drie comfortabele slaapkamers, elk met een tweepersoonsbed, en drie moderne badkamers, ideaal voor gezinnen of vrienden die samen willen genieten van hun vakantie. De keuken is volledig uitgerust, zodat je gemakkelijk zelf kunt koken en dineren. De villa heeft een terras met privézwembad, fijn om de hele dag buiten door te brengen in de zon. De rustige ligging maakt Fundana Private Villa de perfecte plek om even helemaal tot rust te komen en de dagelijkse drukte achter je te laten.

Vanaf

1,405.00

Hotel Triton

Hotel Triton is een uitstekend vakantieadres, kleinschalig en biedt een vriendelijke service. Voor de nodige verkoeling is er een fijn, maar klein zwembad en je kunt even bijkomen op een van de zitzakken. Voor een avondje uit, zit je heel centraal. Gezellige restaurants, winkeltjes en bars liggen allemaal op nog geen twee minuutjes lopen. Voor de deur ligt een kiezelstrand waar het heerlijk is om een paar uurtjes per dag door te brengen. De kamers zijn netjes en comfortabel ingericht en er zijn zelfs suites voor maximaal 6 personen. 's Ochtends staat er een uitgebreid ontbijtbuffet voor je klaar. Geniet in dit hotel en van het leuke eiland Kos!!

Vanaf

739.00