Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Sun Star

Sun Star

[product_attribute_template attribute="Accomodatie"]
[product_attribute_template attribute="Sterren"]
[product_attribute_template attribute="Land"], [product_attribute_template attribute="Regio"]

413.00

Of check prijzen op andere data

Gevonden bij:

[product_image_attribute_template attribute="Reisorganisatie"]
Verblijven in een aangename accommodatie in Mahmutlar? Hotel Sun Star is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2702 reizigers beoordelen Hotel Sun Star gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel Sun Star, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Hotel Sun Star vandaag nog!

Extra informatie

Extra informatie

Accomodatie

Faciliteiten

Zwembaden Kinderzwembad Zwembadbar Wellness Sauna Animatie Fitnessruimte Massage Snackbar Hamam

Land

Regio

Stad

Type vakantie

Reisorganisatie

Sterren

Aanbevolen

6.8

Prijzen vergelijken

Sun Star is te boeken bij:

[product_image_attribute_template attribute="Reisorganisatie"]

Bekijk deals vanaf 413.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Bilbi

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Bilbao? Hotel Bilbi is een comfortabel 2-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 701 reizigers beoordelen Hotel Bilbi gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel Bilbi, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Bilbi vandaag nog!

Vanaf

221.00

7-daagse rondreis Totally New York

7-daagse rondreis Totally New York

“I want to be a part of it… New York New York”, zong Frank Sinatra vol overgave, met zijn armen wijd open om de stad te omarmen. Ook wij duiken vol enthousiasme de Big Apple in. Deze stad lééft, 24 uur per dag. Gele taxi's in overvolle straten. De gigantische neon billboards op Times Square. New Yorkers, op gympen en met een koffie 'to go' op weg naar hun werk. Een 'morning run' in Central Park en shoppen bij Macy's of Bloomingdales. Zet je tanden in een hotdog, met alles erop en eraan. Van Times Square en het Vrijheidsbeeld tot het indrukwekkende Ground Zero en trendy multiculti wijken… New York bezoek je niet, New York belééf je! Meer info... Faciliteiten: Wolkenkrabbers en Central Park

Vanaf

1,544.00

Rodostamo Hotel & Spa

Rodostamo is een pareltje aan de Baai van Kommeno. De strakke modern ingerichte kamers, voorzien van alle gemakken staan garant voor een onvergetelijk verblijf. Relaxen en luxe is hier het toverwoord. Of je nu op het terras bij het zwembad geniet van een lekker drankje, je laat verwennen in de spa of vanuit je eigen jacuzzi uitkijkt over de baai; dit is echt vakantie. Wil je meer actie? Huur dan eens flippers en een snorkel en bekijk de onderwaterwereld of verken de baai in een kano. En wat ook leuk is, het hotel heeft een gratis shuttlebus naar Corfu Stad voor een dagje cultuur of gewoon lekker shoppen en naar het strand. Daarna is het fijn terugkomen in het hotel voor een diner in het restaurant en tot slot de voetjes van de vloer bij live music.

Vanaf

900.00

Chateau de Sissi

Land:
Bij Chateau de Sissi verblijft u in een imposant kasteel. De hotelkamers zijn uniek en in traditionele stijl ingericht. Vanuit het raam kijkt u uit op de mooie beboste omgeving

Vanaf

249.00