Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Appartementen Montinho de Ouro

Appartementen Montinho de Ouro

[product_attribute_template attribute="Accomodatie"]
[product_attribute_template attribute="Sterren"]
[product_attribute_template attribute="Land"], [product_attribute_template attribute="Regio"]

359.00

Of check prijzen op andere data

Gevonden bij:

[product_image_attribute_template attribute="Reisorganisatie"]

Wat bof ik toch, dat ik alweer op zo’n mooi adresje ga verblijven! De knallende kleuren van appartementen Montinho de Ouro komen me vrolijk tegemoet als ik aankom. Het sfeervolle oranje aan de buitenkant van de appartementen, kleurt prachtig bij het felblauwe zwembad. Ik kan niet wachten om hier straks neer te strijken met een goed boek. Ik ga gauw naar binnen om te kijken hoe mijn tijdelijke onderkomen eruitziet.

Wauw, wat is het knus ingericht allemaal. De muren zijn gemaakt met de meest prachtige stenen en overal hangen sfeervolle lampjes en ik zie handgemaakte decoratie aan de muur. Bij mij in de slaapkamer hangt een mooie vlinder. Als ik het balkon op loop, dan kijk ik uit op het zwembad. En in mijn eigen keuken kan ik eventueel ook een smakelijke maaltijd verzorgen. Hoewel ik denk dat ik gewoon iedere dag lekker uit eten ga. In de omliggende dorpjes zit vast een knus restaurantje, waar ik de gegrilde sardientjes kan proeven. En als ik een dagje wil luieren en hier wil blijven, dan eet ik gewoon in het restaurant van Montinho de Ouro.

Vandaag doe ik rustig aan en morgen ga ik op pad. Allereerst wil ik naar het gebergte, Monchique en Foia. Dat is het hoogste punt van de Algarve en het schijnt erg bijzonder te zijn. Ik ga ook een keer naar de zigeunermarkt van Quarteira, misschien vind ik hier wel een mooi aandenken om mee naar huis te nemen. Maar nu eerst een duik op zoek naar een leuk restaurant uit om te proosten op mijn vakantie!

Extra informatie

Extra informatie

Accomodatie

Faciliteiten
Land

Regio

Reisorganisatie

Stad

Type vakantie

Prijs gebaseerd op

Sterren

Aanbevolen

7.9

Prijzen vergelijken

Appartementen Montinho de Ouro is te boeken bij:

[product_image_attribute_template attribute="Reisorganisatie"]

Bekijk deals vanaf 359.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Mitos

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Alanya? Aparthotel Mitos is een comfortabel 3-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 50 reizigers beoordelen Aparthotel Mitos gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Aparthotel Mitos, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Aparthotel Mitos vandaag nog! - Zwembaden Kinderzwembad Zwembadbar Fitness Snackbar Restaurants WiFi Minibar Ligbedden Lift

Vanaf

492.00

Jaz Maraya

Land:
In dit prachtige hotel kom je helemaal tot rust in je comfortabele kamer, waar luxe en ontspanning samenkomen. Laat je verwennen met een verkwikkende massage in de spa en beleef eindeloos plezier in het levendige waterpark. Duik de zee in en verken de kleurrijke koraalriffen met je snorkel. Geniet van culinaire hoogstandjes in de verschillende restaurants, waar een heerlijke mix van internationale en lokale gerechten je smaakpapillen verwent. Sluit je dag af in stijl met sfeervol entertainment bij de ondergaande zon. En creëer herinneringen die je voor altijd koestert.

Vanaf

830.00

Corona Roja

In het 2-sterrenhotel Corona Roja in Playa del Ingles geniet je gegarandeerd van een fijne vakantie. Ontspan overdag op het nabijgelegen strand of geniet van het prachtige uitzicht vanaf het dakterras. Een duik in het verfrissende buitenzwembad zorgt voor voldoende verkoeling tijdens warme, zomerse dagen. Vanaf het complex wandel je gemakkelijk naar de nabijgelegen uitgaanscentra Kasbah en Metro. Hier vind je vele gezellige bars en restaurants. Maak ook zeker een wandeling langs de prachtige boulevard van Playa del Ingles. Wil je het hotel liever niet verlaten 's avonds? Dan kan je ook genieten van leuke shows en livemuziek. In het Corona Roja hotel kan je ontspanning en plezier perfect combineren tijdens je vakantie. En met all inclusive geniet je de hele dag door van heerlijke drankjes en hapjes. 

Vanaf

632.00

Anerada Houses

Dit is echt precies wat ik me voorstel van een vakantie op een Grieks eiland! Ik word net wakker in een mooi huisje van Anerada Houses op het eiland Lefkas. Ik open het raam en ik word meteen getrakteerd op een adembenemend uitzicht op de Ionische Zee. Ik voel de warme zonnestralen op mijn huid en in de verte hoor ik zelfs de golven.

Anerada Houses bestaat uit een aantal gekleurde huisjes, die allemaal een moderne inrichting hebben en voorzien zijn van twee slaapkamers en twee badkamers. Buiten vind je naast een fijn terras ook nog een eigen zwembad. Doordat dit kleinschalige adresje op een heuvel ligt, geniet je overal van het betoverende uitzicht op de baai van Egremni. Zin in een dagje strand? Het dichtstbijzijnde strand vind je op slechts 1,5 kilometer.

Vanaf

820.00