Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Quinta do Freixo

Quinta do Freixo

[product_attribute_template attribute="Accomodatie"]
[product_attribute_template attribute="Sterren"]
[product_attribute_template attribute="Land"], [product_attribute_template attribute="Regio"]

639.00

Of check prijzen op andere data

Gevonden bij:

[product_image_attribute_template attribute="Reisorganisatie"]
Ik ben altijd op zoek naar iets unieks en bijzonders. Dat dit zich niet alleen maar vertaalt naar luxe plekjes, merkte ik toen ik Quinta do Freixo vond: een agriturismo waar je de schoonheid van het authentieke en Portugese leven ontdekt.

Vanochtend zat ik op het terras met Luis, de eigenaar van Quinta do Mel en nam een hap van een cracker met zijn eigengemaakte tomatenjam. ‘Wat verrukkelijk!’ lachte ik. ‘Als je dit lekker vindt, moet je eens bij mijn vader kijken,’ en niet veel later sprong ik dol van enthousiasme in de auto. Want naast dat zijn vader de heerlijkste producten verbouwt, kun je er ook verblijven in authentieke Portugese sferen.

Het landschap is schitterend, heuvels glooien, het groen knalt. Eenmaal aangekomen bij Quinta do Freixo staat Miquel mij op te wachten. ‘Welkom in het echte Portugese landleven!’ Samen lopen we rond, want alle gasten verdienen hier een tour. Langs het zwembad, de velden met groenten en fruit, het maïs, graan, thee en zelfs kurk wordt er hier geproduceerd. Als ik de natuur was, zou ik ook hier neerstrijken om te bloeien, bedenk ik me. ‘Ruik eens.’ En voor ik het weet sta ik met verse oregano en tijm in mijn handen. Mijn maag begint langzaam te knorren. En na al deze pracht, duiken we het hotel in. Dezelfde authentieke sfeer poef je er direct. Ook hier viert het Portugese leven in al haar eenvoud hoogtij.

In mijn kamer ga ik zitten op mijn bed en kijk om me heen. Ik kan niet wachten tot het ontbijt als ik al dat lekkers van het land mag proeven. Er is niks mis met deze authenticiteit, bedenk ik me. De zon schijnt door het raam. En ik glimlach een Portugese lach.  Ik kijk al uit naar morgen, want dan ga ik een fiets huren en de prachtige natuur verder ontdekken..

Extra informatie

Extra informatie

Accomodatie

Faciliteiten
Land

Regio

Reisorganisatie

Stad

Type vakantie

Prijs gebaseerd op

Sterren

Aanbevolen

8.8

Prijzen vergelijken

Quinta do Freixo is te boeken bij:

[product_image_attribute_template attribute="Reisorganisatie"]

Bekijk deals vanaf 639.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Voya Beach Resort

Soort:

In het Bulgaarse Sveti Vlas ligt het luxe Excellent hotel Voya Beach Resort. Jong of oud, je komt de dagen heerlijk door. Zo is er voor de kleine vakantiegangers een kidsclub waar plezier op nummer één staat. Jijzelf komt helemaal bij aan het zalige zandstrand of op de ligbedjes aan het zwembad. Hiervandaan heb je goed zicht op de kleintjes die van de glijbanen af sjezen.

Voor wellness ben je in het Voya Beach Resort op de goede plek. Dompel je onder in het Turkse stoombad, neem een behandeling in de hamam of relax in de sauna. Ben je in voor het actievere werk? Ga dan naar de gym of sla een balletje op de tennisbaan. 

Na je vakantie ben je zéker een culinaire ervaring rijker. In de verschillende restaurants geniet je van de lekkerste gerechten en eet je de hele dag zoveel als je lust. Naast de algemene restaurants en bars, zijn er ook twee à-la-carterestaurants waar je kiest tussen Bulgaarse en internationale gerechten. Wil je er een keer op uit? Met een taxi sta je binnen 5 minuten in de haven van Sveti Vlas met al haar horeca en winkels. Of rijd door en dan ben je binnen 20 min in het centrum van Sunny Beach.

Vanaf

905.00

West End

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Parijs? Hotel West End is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 108 reizigers beoordelen Hotel West End gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel West End, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Frankrijk? Boek jouw vakantie naar Hotel West End vandaag nog!

Vanaf

407.00

Veranda Paul Virginie

Verblijven in een aangename accommodatie in Grand Gaube? Hotel Veranda Paul Virginie is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 303 reizigers beoordelen Hotel Veranda Paul Virginie gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel Veranda Paul Virginie, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Mauritius? Boek jouw vakantie naar Hotel Veranda Paul Virginie vandaag nog!

Vanaf

1,368.00

Comfort Lichtenberg

Soort:
Land:
Met het hele gezin op citytrip naar Berlijn? Dit hotel is een fijne en voordelige keuze! Dankzij de tramhalte die om de hoek ligt, is er een snelle verbinding naar de Alexanderplatz. In slechts 20 minuutjes ligt Berlijn aan je voeten. Struin door de gezellige straten, bezoek de historische bezienswaardigheden en natuurlijk de winkelstraten. Na een drukke dag is het tijd om tot rust te komen in een van de moderne kamers met heerlijke bedden.

Vanaf

456.00