Aan de Costa Blanca, bij Alfaz del Pi, ligt het 4-sterrenhotel Sun Palace Albir. Dit verzorgde hotel beschikt over alle faciliteiten voor een heerlijke vakantie. Zo is er een heerlijk zwembad en een spa aanwezig. Vanaf het restaurant geniet je van een mooi panoramisch uitzicht over de baai van Altea en Calpe. Voor gezelligheid kan je 's avonds in de pianobar onder het genot van een drankje.
8-daagse Zonvakantie naar Kos bij Continental Palace, Keurig hotel met ontspannen sfeer, Mooi verzorgde tuin met ligweides, Geniet van alle rust, 3x per week avondentertainment, Slapen in ruime en nette kamers, Gezellige sfeer op het complex & inclusief transfers.
Dit resort vind je in de hak van Italië. Rust is hier het sleutelwoord. Van een uitgebreide spa tot een rustig strand. Maar ook genoeg andere faciliteiten zoals een tennisbaan, voetbalveld en leuke groepslessen om aan mee te doen. De kinderen kunnen naar de kidsclub of spelen in de speeltuin. Na al het spelen of relaxen staat er in de avond Italiaans op het menu. De dag sluit je af met een show van het entertainmentteam.