Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Odalys Pra Sainte Marie

Odalys Pra Sainte Marie

Verblijven in een aangename accommodatie in Vars? Appartement Odalys Pra Sainte Marie is een luxe 4-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 517 reizigers beoordelen Appartement Odalys Pra Sainte Marie gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Appartement Odalys Pra Sainte Marie, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Frankrijk? Boek jouw vakantie naar Appartement Odalys Pra Sainte Marie vandaag nog!

Prijzen vergelijken

Odalys Pra Sainte Marie is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  808

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Blue Water Resort

Hotel Blue Water Resort, gelegen aan de kust in het westen van Griekenland, is ideaal voor families die willen genieten van rust, strand en plezier. Dit gezellige resort ligt op een rustige locatie vlak bij een zandstrand en biedt een kindvriendelijke omgeving met een authentieke maar moderne sfeer. De kinderen kunnen zich vermaken in het zwembad met kleine glijbanen, en voor een ontspannen dag aan het water geniet je op een comfortabel ligbedje met parasol van de zon. Het vriendelijke personeel van het hotel staat altijd klaar om te helpen.

In het buffetrestaurant proef je de heerlijkste gerechten, en naast het zwembad en de glijbanen biedt het resort ook een fietsverhuurservice, zodat je eenvoudig de omgeving kunt verkennen. Er is zelfs een mini-supermarkt voor alle kleine benodigdheden.

Vanaf

 701

Casa Campos

Soms zoek ik dagenlang naar dat ene perfecte plekje en soms is het dichterbij dan je denkt. Zoals Casa Campos vlak bij Lefkas Stad . De vrolijke huisjes in pasteltinten zijn omgeven door eeuwenoude olijfbomen. Wat is het hier ongelofelijk mooi! Iedereen van de familie die het in beheer heeft, had inbreng, de zoon Ilias had het laatste woord. Hij is designer en architect. Alleen de bomen moesten blijven staan waar ze stonden.

De vrolijke appartementen hebben allemaal een privéterras met zicht op de groene natuur en de olijfbomen die prachtige schaduwplekken maken. Binnen is het modern, maar huiselijk met een Griekse en Italiaanse sfeer. De houten plafonds, de dikke bedden, de kleurrijke details ... alles vormt een prachtig geheel. En dan is er ook nog een tuin van 5000m2 en dat heerlijke zwembad.

Vanaf

 518